Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo ZGODA

RAKS SQL

RAKS Sp. z o.o. jest producentem oprogramowania dla małych i średnich firm, biur rachunkowych i osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. System RAKS SQL pozwala pełniej wykorzystać potencjał przedsiębiorstwa, lepiej kontrolować przepływy pieniężne i informacyjne, a w konsekwencji skuteczniej działać i szybciej reagować na zmiany. RAKS SQL to program stworzony w oparciu o dokładną analizę potrzeb naszych Klientów, przy wykorzystaniu sprawdzonych rozwiązań i najnowocześniejszych technologii informatycznych.

RAKSSQL dla Mikro Przedsiębiorstwa

System pozwala na oszczędność czasu i dużą automatyzację pracy. Umożliwia osiągnięcie wymiernych korzyści finansowych w krótkim okresie. W przypadku rozwoju firmy zapewnia łatwą migrację do innej wersji systemu przy zachowaniu wszystkich danych. Umożliwia prowadzenie 1 kasy, 1 magazynu i 1 firmy.

RAKSSQL dla Małej i Średniej Firmy

System jest w pełni zintegrowany i dzięki zastosowanym rozwiązaniom technologicznym sprawdza się w każdej firmie. Szeroka gama funkcjonalności oraz możliwość dowolnej konfiguracji pozwalają na indywidualne dostosowanie programu do specyfiki każdego przedsiębiorstwa, przy równoczesnej optymalizacji kosztów

RAKSSQL dla Biura Rachunkowego

Wyposażony został w wiele unikalnych funkcji uwzględniających specyfikę pracy biur rachunkowych, które optymalizują codzienne żmudne i czasochłonne czynności. Program umożliwia tworzenie pełnych analiz finansowych dla Klientów. Stwarza nowe możliwości oraz podnosi konkurencyjność świadczonych usług.